SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motokultivator MF360
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '17
ID e produktit :
101594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motokultivatori multifunksional MF360

Mund te perdoret me kosë dhe freze. Eshte shume i pershtatshem per terene malore. Motor dizel me shpenzime te vogla.
Informata rreth publikuesit
AGROFER
Rahovec
049 669 664
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »