SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet samsung galaxy S Advance
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '15
ID e produktit :
101613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes samsung galaxy s advance me performanca : 1.0 ghz dual core , 5 megapixel camera po ashtu 8Giga memorie si dhe me tel vjen edhe memory carda 4 giga . E ka sistemin Kitkat 4.4 Viber;+37744160838
Informata rreth publikuesit
Endrit
044160838
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »