SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karrike per Playstation apo edhe rehatuese
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj
ID e produktit :
101672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten karriket per Playstation te ketij modeli ne vlerë prej 70 eurove,ngjyrat e materialit mund te ja percaktoni sipas deshires suaj apo si te ju pershtaten ne lokalin tuaj.Kete lloj karrike mund ta perdorni edhe si rehatuese ne shtepite tuaja ,perfekte per njerezit e lodhur nga pune dhe per ata qe kan pasion leximin.porosiat mund ti beni ne nr 044-497-737 dhe 049884515 si dhe ne viber +37744497737 dhe +38649884515 apo ne e-mail : z.euromodel@hotmail.com ju mirpresim!
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
rr.A.Jashari 1/1 fshati Shillovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »