SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pc Asus ,200gb hdd, 2gb ram me qmim te lir!!!
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
ID e produktit :
101691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pc me keto performanca:

Pllaka:Asus P5kpl-Am EPU
Procesor:Intel 3.4ghz me 2 berthama, pranon deri ne quad core.
Ram:2gb ddr2 800mhz me 1 ven.
Hdd:200GB.
Grafika:256mb.
Sistemi:Windows 7 Ultimate 64bit.

Pcja eshte ne gjendje te rregullt, dhe shum i shpejt.

Qmimi:60 euro,mundesi ndrrimi!!

Kontakti:Viber +37745353284, mesazhat i kthej shpejt.
Informata rreth publikuesit
Ndriqon
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »