SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karrikë-fotele me garancion
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:32
ID e produktit :
101710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
karrikë-fotele per zyre apo orendi shtepiake ,shiten 50 euro.ngjyren e materialit mund ta porosisni sipas deshires suaj.te bukura per nje zyre te rregulluar mire ,ne nje dhome gjumi qe keni nevoje per tavoline pune,te mesoni apo te ulen te tjeret deri sa te behni gati ju :D thjesht rahatuese dhe te bukura .per porosia na telefononi ne nr 044-497-737 ose 049-884-515 apo edhe ne viber +37744497737 ose +38649884515 e-mail: z.euromodel@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
rr.A.Jashari 1/1 fshati Shillovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »