SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tabure me kualitet dhe garancion
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:28
ID e produktit :
101717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten Tabure te ngjyrave te ndryshme ,ju mund te porosisni sipas deshires suaj sasine dhe ngjyren e tabureve.ne ju garantojme per kualitet sepse jan prodhim i fabrikes me kualitative ne Kosove te Euro Model.per porosia apo informacione te tjera ju mund te na telefononi ne 044-497-737 dhe 049-884-515 te na shkruani ne viber +37744497737 dhe +38649884515 si dhe ne e-mail adressen : z.euromodel@hotmail.com per me shume modele mund te na vizitoni ne fan page ne facebook Euro-model Official. ju mirpresim!
Informata rreth publikuesit
Euro Model
Gjilan
044497737
rr.A.Jashari 1/1 fshati Shillovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »