SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ThinkPad W540/i7/16GB/256ssd+1000hdd/k2100m
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
ID e produktit :
101836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lenovo ThinkPad W540 (20BH002G)
MOBILE WORKSTATIONS
i sa po ardhur prej zvicres shum ne gjendje te mir
prej lenovos garancion deri 04.2017
2 hdd 256ssd+1000gbhdd
dupell bateri mbi 6 ore
tastier kundraj ujit
Dhe Docking Station ThinkPad Ultra Dock me qels


Processor: i7-4800MQ Haswell (8CPUs)2.7 ghz
Max.Turbo 3.7 GHz
Cache: 6mb

Screen Diagonal: 15.6" (39.6 cm)

Full HD: 1,920 x 1,080 LED Backlight Display
16:9

Intel QM87 Express


RAM: 16Gb DDR3L 1,600 MHz(4 slot total)
Maximum 32Gb

Hard Drive: 256Gb ssd + 1000Gb

Graphics Card: nVidia Quadro K2100M CUDA®576 2Gb GDDR5(18Gb)
Intel HD 4600
OpenCL 1.2, Shader Model 5.0,
OpenGL 4.3, DirectX 11.0, NVIDIA PhysX,
nVidia FXAA, nVidia CUDA,
nVidia 3D Vision,
Multi Monitor Support,
NVIDIA Optimus Technology

Operating System: Windows 8.1pro,

Connections: 2 x USB 2.0,
2 x USB 3.0,
Headphone 3.5mm Jack,
Microphone 3.5mm Jack
Video Output: Intel Thunderbolt,
VGA D-Sub (HD-15)

Sound Mode: HDMI
7.1 Channel HD Audio,
DTS-HD, TrueHD

Bluetooth 4.0

LAN Standard: Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbit/s)

Wireless: IEEE 802.11ac

Features: Built-in Microphone, Webcam,
TrackPoint / TouchStick / Pointing Stick,
Multi-Gesture / Multitouch Touchpad

Card Reader: 4in1 Card Reader

Camera: 1280 x 720 Pixel

edhe qmimi i qeti llaptopi ne amazon
www.amazon.de/Lenovo-ThinkPad-W540-6cm-Display-20BG0044UK/dp/B00ORUA6QC/ref=sr_1_16?ie=UTF8&qid=1440704127&sr=8-16&keywords=lenovo+thinkpad+w540 
Informata rreth publikuesit
Muzafer
Ferizaj
+37744341650
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »