SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj nje dhome me qira per dy puntor(m),afer Qafes, Prishtine
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
ID e produktit :
101865
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
dhoma eshte ne kuader te nje banese,dhe eshte e dedikuar per dy persona-puntor (meshkuj).
banjo eshte e perbashket me dhomat e baneses.
dhoma gjendet ne katin e pare dhe perbehet prej dy krevetave,nje ormani per rroba,ballkon.

adresa: afer Qafes ne Prishtine,saktesisht perballe kolegjit Riinvest

cmimi: 70 euro per nje person,
80 euro per dy persona

tel:044358416,049179607
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Prishtinë [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »