SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sansung galaxy s4 active
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
ID e produktit :
101968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung s4 active ne gjendje shume te mire sikurse i ri...Samsungi e ka te nderruarr ekranin per te tjera eshte gjithqka ne rregull si dhe i ka te gjitha pasisjet adapter,ndegjojse,fotroll etj..Bej nderrim edhe me Iphone 4s apo 5...Per me shume info munde te kotaktoni edhe ne viber ne nr +38649457075.
Informata rreth publikuesit
eri.lutani
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »