SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Samsung Galaxy Alpha 3 (A3)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '15
ID e produktit :
101979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni është në gjendje perfekte, është i prodhuar në muajin Tetorë të vitit 2014 i ardhur nga Zvicrra i përdorur 3 muaj, ka mbrojtsen e vendosur prej se është hapur nga paketimi, gjithashtu dhe Glass Folie ngjyrë ari (GOLD), Baterinë e mban më shumë se 24 orë, fotot janë origjinale dhe është me këto performanca:
Modeli: SM-A300H
Processor: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53
Kapaciteti: 16GB
RAM: 1GB
Kamera: 8 MP,3264 x 2448 pixels, autofocus, LED flash
Kamera Para: 5 MP
Video: 1080p
Për më shumë Info mund të kontaktoni në Whatsapp dhe në Viber po në këtë numër.
Informata rreth publikuesit
Bumi
Fushë Kosovë
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »