SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Embelsire me molla dhe cimet
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
10201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Embelsire e shpjet dhe lehte per tu mbaruar. E mbushur me molla te grime dhe cimet. Udhezimet mund ti gjeni permes fotografive.
Shpresoj se ju pelqen.
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »