SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Riparojme te gjitha llojet e mobileve
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
ID e produktit :
102069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Riparojme te gjitha llojet e mobileve ato klasike dhe moderne, po ashtu edhe te gjitha llojet e karrigave. Kemi shume pervoje pune. Cmimet jane shume te volitshme.Mund te kontaktoni ne : 044 105 683 ose ne viber : +38649900835.
Informata rreth publikuesit
Mubarek
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »