SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES KOMOD PER TV
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
ID e produktit :
102085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet komoda per tv pothuajse e pa perdorur , pa asnje gervishje dhe shum funksionale cmimi 150 euro. i negociushem
tel 044423519
Informata rreth publikuesit
Valon
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »