SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2telefona Nokia biznis 6310
Çmimi :
€55.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
ID e produktit :
102086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sheh 2 telefona te markes Nokia , seria 6310 biznis.Telefonat jane te posaardhur nga Gjermania dhe jane mjaft te ruajtur.Cmimi per cope 55eInfo:049 544 774

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
genta
049 544 774
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »