SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dritare druri
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
ID e produktit :
102115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5 dritare druri pa asnje defekt , 2 vite te perdorura dhe dritaret kan nga dy xhama.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Loren
Prishtinë
044239715
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »