SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes krevatin per femij me luhatje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
ID e produktit :
102198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese krevatin e femijev me luhatje eshte i ruajtun ka dyshekun dhe nje pjese shtes mbi dyshek sungjer 10mm ekstar i porositun si dhe mbuloja dhe krevatit jorgani, ta pa perdorura kurre.
Krevati gjindet ne Podujev/shtedim
Te ineresuari te lajmrohen ne tel ose email
049270007
+37744239275
ak_con@msn.com
Informata rreth publikuesit
Besim
Prishtinë
049270007
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »