SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurs për kitarë
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor
ID e produktit :
10222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kurs për kitarë i cili mbahet rregullisht qe 8 vite ne Prishtine.Ketu mund te marrin pjesë te gjitha grupmoshat,mjafton që të kenë interesim.Kursi ndodhet ne qender afer kinemase ABC te sheshi Nena Tereza.Kursi mbahet 2 here ne jave dhe orari caktohet se bashku me profesorin.Gjithashtu vlen te permendet qe kursi punon edhe gjate vikendeve.Oret mbahen ne menyre individuale.
Informata rreth publikuesit
Denis
Prishtinë
Prishtina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »