SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet radio per vw
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
ID e produktit :
102244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes radio per vw touch screen,shum shum pak i perdorur ekstrem i rujtun,
DVD
GPS,
Bluetooth,
SD card,
2 dalje per USB, Dhe 1 dalje per iPhone,4,4s.
Çmimi:240EPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
044 922 772
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »