SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NIKE HYPERNFORCER URGJENT !!
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '15
ID e produktit :
102258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent te ardhura nga amerika tpershtshmw me ec dhe per basketboll nr 44-45 , qmimi fix 50 euro bej ndrrim, shkruaj n.email : qendrimkllokoqi@msn.com ,Whatsapp: +38649602758 ,Viber : +38649638962

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
049602758
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »