SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karroca per Femije
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
ID e produktit :
102307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes karroca per femije ne gjendje shume te ruajtur dhe te mire, te gjitha personalisht i sjell nga gjermanija,

qmimi 140 euro i diskutueshem.
044 362 850
Informata rreth publikuesit
fafa
Prishtinë
044 362 850
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »