SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KIRBY fshisa thithese
Çmimi :
€275.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
ID e produktit :
102309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fshisa nga firma me e njohur ne bote. KIRBY me qmime te volitshme..pra qmimi i RI kushton 2800€ kurse tek une kushtojn
275€ pasi jan te perdorura por jo aq shume.
shikoni fotot dhe binduni vet.
keto gjera i sjell personalisht nga gjermanija.
Tel. 044 362 850
Informata rreth publikuesit
fafa
Prishtinë
044 362 850
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »