SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KIRBY fshis thithese
Çmimi :
€275.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
ID e produktit :
102311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fashisa thithese nga firma KIRBY ne gjenje te rregullt dhe shume te ruajtura.
Qmimi i ri kushton 2800€ nga une mundeni te bleni me qmim te volitshem.
275€ komplet me pjeset e saja.

Tel. 044 362 850
Informata rreth publikuesit
fafa
Prishtinë
044 362 850
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »