SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bagazh KAMAI
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
ID e produktit :
102312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kete bagazh ne gjendeje shume te mire dhe te ruejtur. i cili nuk ka deme por ne dukje eshte sikur me qen i ri.
personalisht e sjell nga gjermanija.
qmimi. 150€
Informata rreth publikuesit
fafa
Prishtinë
044 362 850
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »