SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Projektor
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '15
ID e produktit :
102393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes projektor Epson EMP-S5, me llampe te re, ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur. Ka mundesi te lidhet me video, foto dhe ze prej laptoptit dhe PC-se. Pajisja vjen me kabullen percjellese VGA.

Epson · LCD · 800 x 600 · 5.8 pound · USB · RCA · S-Video · Component · VGA Cable

Tel: 044582877 + Viber
Informata rreth publikuesit
Diti
Prishtinë
044582877
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »