SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karrige per mesim , tavoline dhe tabele
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
ID e produktit :
102401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 7 karrige per mesim, pak te perdorura , nje tavoline pune , e pershtatshme per trajnime dhe kurse te ndryshme si dhe nje tabele te bardhe. Pajisjet mund te shifen ne foto.

Komplet : Vetem 150 Euro.
Tel: 044582877 + Viber
Informata rreth publikuesit
Diti
Prishtinë
044582877
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »