SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pastrus ultrasonik I drejtum nga mikroprocesori dhe 2000ml kade
Çmimi :
€164.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
102403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pastrus ultrasonik I drejtum nga mikroprocesori dhe 2000ml kade
Koha e programimit eshte sipas deshires nga 1 deri ne 30 minuta, display ne dy ngjyrna, 5 temperatura rregulluse 40/45/50/55/60 Grad C, Ultra frequenc 35 kHz. Madhsia e rezervatit eshte 183x153x77mm nga inox qe nuk ndryshket (rostfrei) qe shkelqen, Kapacitetit i rezervarit eshte 2000ml, Madhsia e paisjes: 265 x 230 x 180mm. Hargjim 160 Watt
Kodi i produktit: D214220
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »