SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KIMIKA PER XHEPI
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
ID e produktit :
102608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten kimikat te pershtatshme per xhep,mund te vendsohet edhe bexhi,dhe qelesat,me litar llastiku,per zyre, te ri te paperdorur ,ngjyra te ndryshme,
Cmimi me pakic 1.50 euro
cmimi me shumice 1.00 euro
info 044760094
viber +37744760094
foto e kimikut eshte ky
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »