SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4 32g
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '15
ID e produktit :
102609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet iphone 4 ka 32g dhe eshte i shpejt full unlock i ruajtur si i ri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
044239715
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »