SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet samsung galaxy s3 max shume i rujtun
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '15
ID e produktit :
102628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes samsung galaxy s3 max ne gjendje perfekte dhe pa asnje grrith.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
IlIrian
Mitrovicë
049 595 588
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »