SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Nikon d80
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
ID e produktit :
102763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nikon d80 me lens 35-80mmne gjendje te rregullt pak i perdorurPosedon adapterin dhe memorycard 8gb

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbër
049850385
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »