SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndërrohet Samsung Galaxy S4 Verizon SCH-I545
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
ID e produktit :
102767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndërrohet Samsung Galaxy S4 Verizon,
-ekranin e brendshem e ka te krisur dhe te nxir (shiko ne foto), dikun 80-90 euro bahet me ja rregullu
-perveq ekranit te thyer funksionon ne menyr perfekte nuk ka blloku kurr
-nuk ka gritha perpos pjeses te mbushesi
-i ka keto performaca:
OS:Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean), upgradable to v5.0.1 (Lollipop)
Chipset:Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600
CPU: Quad-core 1.9 GHz Krait 300
GPU: Adreno 320
Card slot: microSD, up to 64 GB
Internal:16 GB Memorje, 2 GB RAM
Kamera: Primary 13 MP, 4128 x 3096 pixels, autofocus, LED flash
Features: Geo-tagging, touch focus, face/smile detection, HDR
Video: 1080p@30fps, dual-video rec.
Secondary: 2 MP, 1080p@30fps, dual video call

Viber +377 44882616
TEl. 044-882-616
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044 882 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »