SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Acer Aspire One ZG5 / Duel core 1.60 GHz / 120 GB HDD / microfon te integrum edhe kamer
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
102768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
esht ne gjendje te rregullt punon shum mir , ka 1 giga RAM / grafika 256mb
ka kamer VGA po ashtu mikrofon te integrum .
po ashtu mundeni me perdor Numrin e celularit dhe te aktivizoni 3G ne laptop

045/528446

pres blers serioz
Informata rreth publikuesit
L
Prizren
045528446
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »