SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HTC M8s
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor '15
ID e produktit :
102780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes HTC M8’s origjinal , është model një vit më i ri se HTC M8, në gjendje të shkëlqyeshme me të gjitha pajisjet përcjellëse po ashtu origjinale( mbushës, dëgjojëse, garancion, librat-udhëzuesi i përdorimit , siç shihen edhe në foto) i ardhur nga Gjermania, i përdorur vetëm që 3 javë, me të dhënat si më poshtë:

Ekrani : 5.0 inch
Platforma: Android, 5.0.2
Procesori: Quad-core 1.7 GHz Cortex-A53 & quad-core 1.0 GHz Cortex-A53
Memoria: 16 GB, 2 GB RAM
Kamera: 15 megapixel kamera e prapme kurse 5 megapixel kamera e parme
Bateria: 2840 mAh

Ju garantoj për funksionimin e tij normal të telefonit , kushdo që është i interesuar ta blejë mund të shkojmë së bashku edhe të ndonjë mjeshtër për ta kontrolluar dhe verifikuar që çdo gjë është në rregull me të dhe është telefon origjinal.Gjendem në Istog por për të interesuarit serioz mund ta sjell telefonin edhe në Prishtinë.

Fotografitë janë origjinale të telefonit. Po ashtu te fotot mund të shihet edhe fatura e blere e telefonit

Po ashtu mund të bëj ndërrim me galaxy s5 ose s6 sipas marrëveshjes që të shtoj edhe pare për galaxy s6.


Për më tepër informata mund të kontaktoni në numrat:
044 603 459 ( +377 44 603 459 –viberi )
+377 44 603 459 whatsapp
049 622 835 ose shkruani ne email do t'ju pergjigjem shume shpejt , ju faleminderit !
Informata rreth publikuesit
vali
Burim
044603459
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »