SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ps3
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
ID e produktit :
102816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ps3 i ruajtur shume mir +2 xhistika dhe 4 lojra ne kete qmim hyne:
ps3 dhe kablla hdmi
2 xhistika
Advenced warfare
gta 5 e kom shit
fifa 15
unchrded 3
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
elion
Prishtinë
049416362
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »