SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
uncharted 3 drake's deception
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '15
ID e produktit :
102843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
cd uncharted esht loje aventur mund te luhet online, camping(misione)dhe co-op shum mire e ruajtur pa asnje gervishje si e re. Kjo loje luhet ne 2d dhe 3d
Ka kodin per online the nuk esht i vendosur ne ps3
Informata rreth publikuesit
elion
Prishtinë
049416362
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »