SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
sony hvr-hd 1000e
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '17
ID e produktit :
102862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes dy kamera sony hvr hd 1000p dhe 1000e
me te gjith aksesort njera kamer posedon edhe kendgjer dhe nje tipod
kamerat kane qantat e veta bateit nja te vogel 3 ore dhe nje te madhe 6 ore per me shume kontakt 044664586
dy kamerat 900 euro
Informata rreth publikuesit
luli
Besianë
+37744664586
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »