SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dollap ne shitje
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shkurt '16
ID e produktit :
102863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dollap dhome ne gjendje te rregullt, gjatesia 3.30cm, lartesia 2.15cm dhe gjeresia 50 cm.
Nr. i kontaktit 044 135 273
Informata rreth publikuesit
Kizi
Prishtinë
044189943
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »