SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung galaxy s3 i9300
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '15
ID e produktit :
102880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet samsung galaxy s3 19300, ne gjendje perfekte, pa asnje gerrvishtje te vetme. Telefoni ka kamere primare 8 megapixel, sekondondare 2 megapixel, 4 cpu core 1.4Ghz, 1GB RAM, 16 GB memorje. Telefoni eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike. Nderrime nuk bej.
Per me shume shih fotot.

Viber: +38649 730 246
Informata rreth publikuesit
liridon.ba
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »