SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bateri SQU-701 per Llaptop BackardBell
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor
ID e produktit :
102881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bateri per Llaptop PackardBell EasyNote dhe modele tjera...
Modeli i bateris SQU-701
11.1 V 5200mAh
Bateria eshte e Re (e pa perdorur)
Informata rreth publikuesit
BM ELECTRONIC
Besianë
044/049 171374
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »