SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HITI - Kamina dhe Gur Dekorativ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:49
ID e produktit :
102903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamina dekorativ, montus, elektrik, biokamina, kamina me pelet, dhe aksesore te ndryshem.

Gur dekorativ - mbi 50 lloje


Prodhime evropiane.

www.hiticompany.net 
hiticompany@hotmail.com

044 571 572 / 049 16 16 00

Adresa: Qagllavice, Koshare, Peje, Prizren.
Informata rreth publikuesit
Hiti Kamina
Prishtinë
044571572
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »