SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI Highspeed kabell per Full HD /30m me izolim te dyfishte dhe me REDMERE CHIP
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
102911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RISI!! HDMI Highspeed kabell per Full HD /30m me izolim te dyfishte dhe me REDMERE CHIP

Kodi i produktit: G360847
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »