SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pixxeria ne Shitje
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
102927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pizzeria ne shitje me te gjitha mjetet e nevojshmne;
1Frigorfer per pizza, 1 frigorfer bashke me shank si dhe furra për pizza.
Po ashtu në shitje eshte edhe inventari.
Të gjitha mjetet jane prodhuara të reja dhe shumë pak të përdorura, me një qmim shumë të volitshëm.
Lokali gjendete te posta e re, si dhe ka terasë në të dy anët e lokalit.
Të interesuarit të kontaktojn në: 045 335 407
Informata rreth publikuesit
Mentor
New York, New York
Te posta e Madhe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »