SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dekor emh - Gjakove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '14
ID e produktit :
10294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
"Dekor-emh" shesim dhe montojme laminat te firmes gjermane "E EGGER"dhe dyer gjermane shkalle tavanit dritare te kulmit gjindemi te sh.m.u."Zekeria Rexha" te parkingu-Gjakove
Informata rreth publikuesit
etnik
Gjakovë
045 481 641
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »