SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wireless Transmetues AUD/VID me funksion te teledirigjuesit
Çmimi :
€56.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
102948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nuk keni nevojë më që kur doni të shiqoni TV në dhomën apo katin tjetër të merrni resiverin Kujtesa, IPKO, Dream Box me veti. Ky aparat që përbehet prej transmetuesit dhe pranuesit, mundson shumë lehtë ta bartni sinjalin wireless (pa tel), plus kësaj përmes teledirigjuesit mund ti ndrroni programet prej dhomës apo katit tjetër. Kjo ju mundson që mos të shihen kabllat.
Kodi i produktit: V23314
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »