SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CD per Xbox 360,Nintendo Wii dhe PlayStation2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Janar '16
ID e produktit :
102954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes CD per Xbox 360,Nintendo Wii edhe PlayStation 2.
Çmimi per cd është: Xbox 360. 3.00 euro (ndersa me dy cd 5 euro)
Nintendo Wii. 1.50 euro
PlayStation 2. 1.00 euro.

Bëjm po ashtu edhe lojëra me porosi. Disa nga lojrat qe I posedojm janë

Xbox 360:

Fifa 16
Destiny The Taken King
Pro evolution soccer 2016
Nba 2k16
Battlefield Hardline (me 2 cd, cmimi 5 euro)
Saints Row Gat out of Hell
Assassin's Creed Rogue
Far Cry 4
Battlefield 4
Call Of Duty Advanced Warfare (me 2 cd, çmimi 5 euro)
Payday 2
The Crew (me 2 cd, çmimi 5 euro)
Sniper Elite 3
Mxgp
MotoGp 14
Forza Horizon 2
Bioshock Infinite (me 2 cd, çmimi 5 euro)

Nintendo Wii:

Fifa 15
Penguins Of Madagascar
Wiimms Mario Kart Fun 2014
Disney Planes Fire And Rescue
Super Mario World U
How To Train Your Dragon 2
Teenage Mutant Ninja Turtles
Spongebob Squarepants Planktons Robotic Revenge
Transformers Prime The Game
Wreck It Ralph
Super Mario Bros 3+
The Croods Prehistoric Party etj

PlayStation 2.

Pro evolution soccer 2014
Def Jam Fight for Night
Fight Night Round 3
Dragon Ball Z Budokai 3
Freekstyle
SSK On Toure
Burnout Dominator
Nba - Street-V3
WWE All Stars
Fifa Street 2
Mx vs Atv
Call of Duty World ar War
Grand Turismo 4. etj

Mund te kontaktoni edhe ne viber +37744670908
Informata rreth publikuesit
bessi_pr1
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »