SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes shporet me dru
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
ID e produktit :
102966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shporet me dru,ka forme te ngjajshme me shporet elektrik ,me pllake .Gjithashtu ka tri nivele :vendi ku ndizen drute nen te mbajtsja e hirit,
furra per pjekje dhe dollapi per mbajtjen e druve.
Ky shporet eshte shume i ruajtur dhe eshte perdorur shume pak dhe ka kapacitet per mbajtjen e ngrohtesise edhe 6 ore pas fikjes .
Nuk ka asnje demtim dhe eshte prodhim i Serbise dhe ka pasur cmimin e blerjes shume te larte.Tani ka vetem 30%te cmimit dmth 150 euro Me marveshje.
Kush eshte i interesuar mund te na telefonoj ne nr.e tel 044 164 553 dhe do te ndaheni te kenaqur.
ju mirepresim.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ina
Prishtinë
044 164 553
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »