SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Meshalic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
ID e produktit :
102978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten 4 meshalica ne gjendje te rregullt2 meshalica 350 litra viti 2008/2005, trefazor.2 meshalica 300 litra monofaZ 2005 viti.kontakt: tel dhe viber 049806751

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
NisiKran-Mrasor Klinë
Prishtinë
0037744958677
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »