SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BIZNISI NE PEJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor '15
ID e produktit :
102981
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BIZNISI NE PEJE ME 20 VETURA ELEKTRIKE PER FEMIJE NE GJENDJE TE RREGULT TE MIREMBAJTURA 10 PREJ TYRE TE REJA TE PAPARDORURA . ME KETE BIZNIS VIJN BATERIAT DHE ADAPTERAT . CMIMI SIPAS MARVESHJES . TE LAJMEROHEN VETEM BLERESAT SERIOZ .FLM.
Informata rreth publikuesit
Veton
Pejë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »