SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Pjese te ndryshme per PC đź’»
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
102991
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Motherboard DDR1 + proccessor amd sempron 2200+ 1.5ghz =15€Kartel grafike NVIDIA DDR1 128mb = 6€Memorie RAM DDR1 512mb = 7€LAN Card ( kartel rrjeti) = 5€Lexuese e kartave ( card reader) = 10€Flladitese= 2x 3€Power Supply 350w = 15€Gjithsej vetem 60 euro nese i merrni te gjithaPergjigjem vetem ne Viber dhe Whats App

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
+38649453436
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »