SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet: Nexus 5
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '15
ID e produktit :
102992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet:Nexus 5 16 gb full unlock i sapo ardhur nga germania i ri ngjendje perfekte . I bejn te gjitha numrat Vala ipko etj etj... Bej ndrrim me iphone 5s dhe iphone 6 . Nr kontaktues Viber, Whatapp : +37745-624-085 .Pres blers serioz Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bajrami
Kastriot
045-624-085
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »